Kontakt

Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół

ul. Błotna 2

33-100 Tarnów

14 6217511

sekretariat@nn-szkola.pl

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

25. Finał WOŚP z udziałem uczniów z ZNNS

2017-01-15

15 stycznia 2017 roku ruszył 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pośród śniegów i mrozów na ulicę wyszło tysiące wolontariuszy i miliony Polaków, by wspólnie zbierać pieniądze na konkretny, wcześniej wytyczony przez Fundację medyczny cel. W tym roku fundusze zbierane są na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wśród blisko tysiąca tarnowskich wolontariuszy znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy poświęcili swój wolny czas, bardzo aktywnie i wytrwale zbierali fundusze, tym samym całym sercem wspierali tę już historyczną dla Polski akcję i grali dla dzieci i seniorów wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Tekst: Bernadeta Borowicz

GALERIA

Czytaj więcej o: 25. Finał WOŚP z udziałem uczniów z ZNNS

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”

2017-01-14

Dnia 12.01.2017 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”, w którym brało udział dwadzieścia jeden osób. Konkurs skierowany był do uczniów szkoły podstawowej. Do konkurencji przystąpili chętni z IV, V i VI klas.

Z zadaniami ortograficznymi zmagało się dwunastu uczestników, do zagadek literacko – gramatycznych przystąpiło dziewięcioro. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu dwóch miesięcy od dnia przeprowadzenia konkursu. Na zwycięzców czekają nagrody, na wszystkich biorących udział – dyplomy.

Tekst: Małgorzata Zych

GALERIA

Czytaj więcej o: Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”

Klasy VA i VB w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

2017-01-11
Każdy z nas posiada w domu niejedną rzecz, która wykonana jest ze szkła. Jednak nie każdy z nas potrafi powiedzieć, jak ona została wykonana. Postanowiliśmy się zatem przekonać i odwiedziliśmy Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.
Czytaj więcej o: Klasy VA i VB w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

-

2017-01-09

W ramach akcji Wszystkie Kolory Świata zebrano kwotę w wysokości 1010,00 zł, którą wpłacono na konto UNICEF.

Tekst: Justyna Dudziak

Czytaj więcej o: -

Wszystkie Kolory Świata

2017-01-05

W listopadzie nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Wszystkie Kolory Świata. ZNNS jest członkiem Klubu Szkół UNICEF i chętnie zaangażowało się w tak oryginalną akcję przede wszystkim dlatego, że celem projektu jest kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kultury. Projekt edukacyjny UNICEF pokazuje, że pomaganie może być i przyjemne, i pożyteczne. Zebrane fundusze zostaną przekazane na ratowanie życia dzieci w Angoli. Uszyte laleczki są symbolem pomocy uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Czytaj więcej o: Wszystkie Kolory Świata